українська російська англійська
Львівщина запровадить спільні транспортні проекти з Малопольським воєводством
05.09.2012 | 15:44
Львівська ОДА

Львівщина запросила Малопольське воєводство (Республіка Польща) до партнерства у спільних транспортних проектах. Насамперед йдеться про спіпрацю у розбудові бізнесової інфраструктури, пов’язаної із ширококолійними залізничними сполученнями, а також про організацію ліцензованих митних складів по обидва боки кордону. До партнерства Малопольське воєводство запросив голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк під час офіційної зустрічі з маршалеком Малопольського воєводства Міхалом Совою, яка відбулася у рамках ХХІІ Міжнародного економічного форуму у Криниці (Республіка Польща).

Михайло Костюк наголосив на важливості співпраці між Львівщиною та Малопольським воєводством саме в контексті транспортних проектів, які можуть бути організовані на регіональному рівні.

“Ми маємо співпрацю між державами, однак слід звернути увагу також на рівень регіонів. Для нас важливо аби український бізнес отримав ліцензовані митні склади, так само, як і польський бізнес. Тому потрібно розвивати інфрасруктуру по обидва боки кордону”, - зазначив голова облдержадміністрації

Водночас Марек Сова відзначив співпрацю Львівщини і Малопольського воєводства і запевнив у зацікавленості щодо реалізації проектів у сфері транспорту.

“Проблемою було те, що у свій час поляки недооцінили важливості колії для розвитку бізнесу. Сьогодні ми готуємо документи до реалізації проектів, пов’язаних з її розширенням і організацією”,- додав маршалок Малопольського воєводства.

На завершенння зустрічі Михайло Костюк запросив Марека Сову очолити делегацію Малопольського воєводства на Міжнародному економічному форумі, який цього року відбудеться 12 жовтня на “Арені-Львів”. Голова Львівської ОДА також запросив на форум і польських депутатів.

версія для друку