українська російська англійська
На приватизованих підприємствах у ІІ кварталі створено 265 нових робочих місць
05.09.2012 | 16:16
Прес-служба Фонду державного майна України

На приватизованих підприємствах, виконання умов договорів купівлі-продажу яких Фонд держмайна перевіряв у 2 кварталі 2012 року,  створено 265 нових  робочих місць. (Результати перевірки докладніше ТУТ).

Всього протягом кварталу перевірено 22 договори купівлі-продажу, що містять умову про збереження існуючих робочих місць, та 20 договорів – з умовами про створення нових. Крім цього, на 4 підприємствах виявлено створення 55 робочих місць, які не були передбачені умовами.

Результати перевірки показали: на момент приватизації  підприємств, які продані з умовою збереження робочих місць, на них було 2382 робочих місця. У 2 кварталі 2012 їх налічувалося вже 2560. Тобто, власниками у післяприватизаційний період умова збереження робочих місць виконана і додатково створено 178 нових робочих місць.

Наприклад, у Кіровоградській області за договором купівлі-продажу пакета акцій ВАТ “Науково-виробниче об’єднання “Етал” повинно зберігатися 802 робочих місця. На момент перевірки  їх було 887.

У Донецькій області за договором купівлі-продажу ЄМК ДП “Підприємство з виробництва вибухозахисних та в’яжучих матеріалів” покупець (ТОВ “Союз промислових підприємств”) повинен зберегти 77 робочих місця та  протягом трьох років створити додатково 10 нових. На момент перевірки на підприємстві існує 98 робочих місць.

Також у Львівській області за договором купівлі-продажу пакета акцій ВАТ “НДІ РЕМА” передбачається збереження 24 робочих місць. У результаті перевірки встановлено, що скорочення робочих місць не проводилось, на час перевірки кількість робочих місць становить 34 одиниці.

На виконання зобов’язання щодо створення нових робочих місць власниками цих об’єктів у постприватизаційний період створено 32 робочих місця. Наприклад, у Луганській області за договором купівлі-продажу пакету акцій ПАТ “Краснолуцька швейна фабрика “Крамо” покупцем (ПАТ “Глорія Джинс”) створено 19 нових робочих місць.

Слід відзначити також створення нових робочих місць за договорами, умовами яких збереження або створення нових робочих місць не передбачені. У звітному кварталі із загальної кількості перевірених договорів на 4 об’єктах приватизації відмічено створення 55 нових робочих місць.

Наприклад, у Вінницькій області за договором купівлі-продажу ЄМК Літинської ветаптеки по ветеринарному та зоотехнічному забезпеченню покупцем (фізична особа) створено 17 робочих місць.

Умовами договору купівлі-продажу нежитлових вбудованих приміщень у Вінницькій області передбачалось створення 2 робочих місць, що було виконано покупцем (фізична особа) у 2010 році. При здійсненні перевірки у другому кварталі встановлено, що покупцем позапланово працевлаштовано 16 осіб.

Також, у Вінницькій області умовами договору купівлі-продажу нежитлових приміщень адмінкорпусу створення робочих місць не передбачалось. Перевіркою встановлено, що покупцем (ТОВ фірма “Алмаз Б ЛТД”) працевлаштовано 14 осіб.

 

 

версія для друку