українська російська англійська
На Донеччині збудують лікарню швидкої допомоги
05.09.2012 | 16:42
Донецька ОДА

У Донецькій області стартує масштабний медичний проект - створення обласної лікарні швидкої медичної допомоги. Щоб побудувати лікарню, якій немає аналогів не лише в Україні, але і в Європі, перш за все, необхідно залучити кваліфікованих фахівців, вивчити кращі світові практики, щоб впровадити оптимальну для Донецької області модель. Про це у ході робочої наради з питання будівництва лікарні швидкої допомоги сказав голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький.

Даний проект передбачає державно-приватне партнерство. Вже створена робоча група, до якої увійшли представники облдержадміністрації, обласної ради, благодійного фонду, а також експерти-медики.

Заступник голови облдержадміністрації Олена Петряєва зазначила, що профільними фахівцями проведено аналіз звернень жителів області з надання швидкої медичної допомоги. Концентрація в одному місці - в спеціалізованій лікарні тих служб, на які припадає виконання найбільшої кількості екстрених медичних втручань, дозволить поліпшити якість і доступність швидкої меддопомоги. Кожен напрямок меддопомоги буде охоплено своїм функціональним підрозділом. «Швидкі» своєчасно будуть прибувати за викликом у всі населені пункти регіону.

Зараз цей проект знаходиться на стадії розробки концепту лікарні, узгодження будівельної площадки і передпроектного опрацювання. Реалізувати його планують у 2014 році.

 

версія для друку