українська російська англійська
В.Семиноженко: Автоматизований обмін інформацією між органами влади заощадить і кошти, і час
05.09.2012 | 16:30
Прес-служба ДЕРЖАВНого АГЕНТСТВа З ПИТАНЬ НАУКИ, ІННОВАЦІЙ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

Впровадження інформаційної системи електронної взаємодії державних електронних ресурсів у трьохрічній перспективі дозволить заощадити до 90% бюджетних коштів, які наразі витрачаються на функціонування державних інформаційних ресурсів. Про це сьогодні сказав Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко під час брифінгу у Будинку Уряду.

Голова Держінформнауки назвав три головних джерела такої економії. По-перше, заощадити і кошти, і час дозволить перехід на автоматизований обмін інформацією між базами даних. Це стає можливим завдяки уніфікації технічних рішень, форматів даних та регламентів взаємодії у межах єдиної системи. По-друге, економії сприятиме використання програмного забезпечення з відкритим кодом, яке не потребує витрат на нову ліцензію кожного разу, коли оновлюється програмне забезпечення. Й по-третє, економія коштів відбудеться внаслідок впорядкування інформації в межах системи. Іншими словами, інформація потраплятиме точно до адресата й не дублюватиметься у базах тих органів, яким вона не потрібна.

Нагадаємо, що на сьогоднішньому засіданні Уряду розпорядженням Кабінету Міністрів України була схвалена Концепція створення та функціонування інформаційної системи електронної взаємодії державних електронних ресурсів. 

 

 

версія для друку