українська російська англійська
Мінрегіон вдосконалює взаємодію з громадськістю
05.09.2012 | 17:34
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

6-го вересня о 15:45 у приміщенні Мінрегіону (вул. В. Житомирська, 9, мала зала засідань) Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк підпише Протокол про співпрацю з Університетом штату Огайо – виконавцем проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Програма розвитку законотворчої політики України (ПСП-ІІ)».

Сторони домовляться про стажування інтернів в рамках Програми стажування в центральних органах виконавчої влади, підвищення кваліфікації працівників Міністерства, зокрема фахівців юридичних служб, а також впровадження електронних консультацій задля залучення громадськості до законопроектної та нормотворчої діяльності в рамках «Громадянське суспільство і влада».

 

Після підписання планується підхід до преси.

 

Акредитація за електронною поштою: press@minregion.gov.ua , також дані можна повідомляти за телефонами: (044) 590-47-92, 590-47-91, 590-47-96 до 15:00 6-го вересня. Необхідно зазначити контактні телефони для оперативного зв’язку.

 

Довідково: «Громадянське суспільство і влада» - урядовий інформаційно-комунікаційний ресурс, покликаний сприяти взаємодії громадян та їх об’єднань з Кабінетом Міністрів України та органами виконавчої влади в процесі формування і реалізації державної політики, а також надавати інформацію про діяльність Уряду з питань сприяння розвитку громадянського суспільства.

Підтримку сайту забезпечує відділ комунікацій з громадськістю департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Розробниками і партнерами проекту є:

Програма сприяння Парламенту ІІ (Цей проект здійснений за підтримки, наданої Відділом демократії і врядування Місії USAID в Україні, Молдові та Білорусі відповідно до умов ґранту №121-А-00-03-00008-00 (Програма сприяння Парламенту II: Програма розвитку законотворчої політики).

Інформаційно-аналітичний центр "ЕКСОР". Розробка сайту, систем діагностики проектів нормативно-правових актів та формування пріоритетів регіональної політики.

 

версія для друку