українська російська англійська
Голова Сумської ОДА поділився досвідом регіону в галузі АПК на виставці "Агро-2012"
05.09.2012 | 18:14
Сумська ОДА

Представляючи Сумську область на виставці «Агро-2012», голова облдержадміністрації Юрій Чмирь підкреслив, що завдяки плановому підходу до розвитку аграрного сектору Сумщина посіла першу сходинку загальнодержавного рейтингу за темпами приросту обсягів валової продукції сільського господарства за 7 місяців поточного року.

«Ми створили умови для залучення інвестиційних ресурсів у розвиток великотоварного виробництва сільськогосподарської продукції, харчової та переробної промисловості, сільських територій регіону. Як результат – минулого року в агропромисловому комплексі області реалізовано 29 потужних інвестиційних проектів загальною вартістю понад 230 мільйонів гривень», – зауважив Юрій Чмирь.

На переконання керівника області, завдяки комплексному підходу до розвитку АПК на сільських територіях відбулися істотні перетворення.

«Завдяки запровадженню «єдиного інвестиційного вікна» бізнес і влада працюють на Сумщині як партнери у досягненні головної мети – підвищення соціальних стандартів, створення комфортних умов для життя людей», – зазначив Юрій Чмирь.

Регіональна експозиція в Києві представлена найкращими підприємствами агропромислового комплексу, харчової і переробної промисловості Сумської області, науковими установами, організаціями. На виставці також представлено здобутки селекційної роботи в рослинницькій, тваринницькій галузях та інвестиційної діяльності в аграрній сфері.

 

версія для друку