українська російська англійська
Уряд посилює контроль за виплатами заборгованості із зарплати
05.09.2012 | 21:31
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Питання виплати заборгованості із зарплати – сфера особистої відповідальності керівників. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України, яке відбулося 5 вересня 2012 року.

За період діяльності нинішнього Кабінету Міністрів України, тобто з 1 березня 2010 року заборгованість зменшилася на 751,6 млн. грн. або на 43,3 відсотка та станом на 1 серпня 2012 року склала 986 млн. гривень.

Найбільшу заборгованість допущено у Донецькій, Харківській, Луганській, Запорізькій, Львівській областях, м. Києві.

На засіданні Уряду наголошувалося на персональній відповідальності керівників, як підприємств, так і регіональної влади, за ситуацію з виплатами заробленого людям.

Особливо акцентувалося на недопустимості затримки виплат працівникам підприємств, які виготовляють продукцію за державними замовленнями, вчасних розрахунках за роботу з підприємствами та, відповідно, працівниками. Наразі ж роботу ряду міністерств та інших центральних органів виконавчої влади щодо погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах державної форми власності визнано незадовільною.

Також йшлося і про вирішення проблем з виплатами на підприємствах, щодо яких здійснюється процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

Уряд доручив Віце-прем’єр-міністру - Міністру соціальної політики України Сергію Тігіпку посилити контроль за станом погашення заборгованості із зарплати.

версія для друку