українська російська англійська
Сумщина та Бєлгород розвивають співпрацю
06.09.2012 | 11:03
Cумська ОДА

Між громадською радою при Сумській облдержадміністрації та громадською палатою Бєлгородської області (Російська Федерація) підписано договір про співпрацю.

Відповідно до підписаного документа, сторони обмінюватимуться інформацією про роботу, розвиватимуть довгострокові та всебічні зв'язки на принципах рівності, взаєморозуміння, поваги і довіри, зокрема, у сфері духовності та культури, захисту навколишнього середовища, освіти, молодіжної політики, спорту.

«Сьогоднішня зустріч має історичне значення. Переконаний, нашим колегам цікаво познайомитися з досягненнями Сумщини, зокрема, у науці, спорті, культурі, сільському господарстві, а нам, відповідно, – з успіхами Бєлгородщини», – поділився голова громадської ради при Сумській облдержадміністрації Володимир Демура.

«Нині громадянське суспільствопомічник влади, – говорить голова громадської палати Бєлгородської області Віктор Овчинников. – Тому сьогодні вкрай важливо удосконалювати взаємовідносини цих інститутів, переймати позитивний досвід. Нам є чому повчитися у Сумської громадської ради при обласній державній адміністрації».

Заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко наголосила на важливості налагодження дієвої співпраці між регіонами на рівні  громадських організацій та об’єднань. «Проекти, які ми реалізуємо спільно, сприяють поглибленню добросусідських відносин як між областями, так і між державами», – підкреслила посадовець.

Представник громадської палати Бєлгородської області, письменник Володимир Молчанов запропонував видавати спільний журнал чотирьох містХаркова, Сум, Луганська та Бєлгорода.

У рамках візиту на Сумщину делегація Бєлгородської області відвідала обласний театр для дітей та юнацтва, ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І.Г.Харитоненка та дитячий футбольний центр «Барса».

версія для друку