українська російська англійська
Кабінет Міністрів підтримує участь України у Фонді Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля
06.09.2012 | 11:00
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд підтримує участь України у Фонді Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля. Відповідне розпорядження Президента України,  розроблене Мінекономрозвитку, схвалене 5 вересня 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів України.

Цей нормативно-правовий акт розроблено відповідно до Правил Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля, що є невід’ємною частиною Угоди «Про внесок між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно участі України у Фонді Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля», ратифікованої Законом України від 06.07.2011 № 3596-VI.

Даний документ дозволить представникам  від України представляти проекти на засіданнях Координаційної групи Фонду, визначати перелік проектів для отримання фінансових ресурсів Фонду, що будуть представлені Координаційною групою на затвердження Асамблеєю вкладників фонду. Також розпорядження сприятиме реалізації права голосу при прийнятті рішень про затвердження Асамблеєю вкладників фонду переліку проектів, які надаватимуться на безповоротній основі та використовуватимуться для підготовки спільних з міжнародними фінансовими організаціями проектів для впровадження в Україні.

версія для друку