українська російська англійська
28 вересня виробники Херсонщини презентують свою продукцію на Таврійському ярмарку
06.09.2012 | 11:00
Херсонська ОДА

5 вересня відбулося робоче засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток», яке провів заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Анатолій Хоменко.

Під час засідання було проаналізовано стан підготовки до проведення ярмарку товарів виробників Херсонської області, який відбудеться 28 вересня 2012 року, та церемонії вручення нагород переможцям регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості «100 кращих товарів України 2012».

Так, членам оргкомітету було презентовано план-схему розташування міжнародної виставки-ярмарку «Таврійський ярмарок», на якому представлять кращу продукцію Херсонщини.

На засіданні зазначалося, що в цілому вже підготовлено проект проведення ярмарку товарів та Всеукраїнського конкурсу якості. Підприємствам надішлють листи-запрошення для участі у заході.

Також було обговорено формат подачі презентаційних матеріалів стратегії розвитку області за галузевим спрямуванням, представлено промо-ролик та сценарний план пленарної частини Форуму.

версія для друку