українська російська англійська
Прем'єр-міністр відкрив другу чергу Юліївського нафтогазоконденсатного родовища
06.09.2012 | 12:21
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров під час робочої поїздки до Харківської області відкрив другу чергу Юліївського нафтогазоконденсатного родовища – дотискуючого компресорного цеху на установку комплексної підготовки газу газопромислового управління «Шебелинкагазвидобування».

«Я хочу вас привітати з відкриттям другої у цьому році дотискуючої станції, яка дозволяє нам вирішувати проблеми, по-перше, збільшення видобутку газу, що для нас надзвичайно важливо, і найголовніше – забезпечення енергетичної незалежності України», - підкреслив Микола Азаров.

При цьому він запевнив, що Уряд і надалі велику увагу приділятиме розвитку проектів щодо збільшення видобутку вуглеводнів та реалізації проектів з енергоефективності.

«Введення в експлуатацію таких сучасних станцій дозволяє нам не тільки створювати нові робочі місця, а й збільшувати ефективність експлуатації наших старих родовищ, збільшувати об’єми видобутку газу», - наголосив Микола Азаров.

Водночас Прем'єр-міністр вимагає, щоб при освоєнні нових родовищ та будівництві дотискуючої компресорної станції максимально використовувались нові вітчизняні технології та обладнання.

За його словами, будівництво другої черги дотискуючого компресорного цеху дозволить стабілізувати видобуток газу Юліївського нафтогазоконденсатного родовища в обсязі 100 млн. м куб на рік, а це дозволить приростити виробництво пропан-бутану до 10 тис. тонн на рік.

 

версія для друку