українська російська англійська
Микола Азаров перевірив роботу з виплат компенсацій у відділенні Ощадбанку в Харкові
06.09.2012 | 14:52
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров позапланово перевірив одне з відділень Ощадбанку у Харкові, щоб пересвідчитися, як відбувається процес виплат компенсацій за знеціненими заощадженнями колишнього Ощадбанку СРСР.

«Я спеціально приїхав, щоб на власні очі побачити, як відбувається процес виплат компенсацій вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР», - зазначив Микола Азаров, спілкуючись з працівниками банку. При цьому він поцікавився, чи є черги під час виплат.

Працівники банку запевнили Главу Уряду, що коли клієнти приходять на чітко визначений час – ніяких черг немає. 

«Коли люди приходять у чітко визначений час – ніяких черг немає, але якщо люди пропускають свою чергу відповідно до реєстру, приходять не у визначений їм день, то можуть виникнути черги лише через порушену черговість», - зазначила працівниця банку.

Водночас пенсіонери, які саме у цей час отримували свої вклади, запевнили Прем’єр-міністра, що процес виплати компенсацій у поточному році організований набагато краще, ніж у 2008 році.

Нагадуємо, що Прем’єр-міністр під час своїх поїздок у регіони постійно перевіряє, як виплачуються компенсації вкладникам Ощадбанку.

версія для друку