українська російська англійська
В Україні розпочато видачу нашим громадянам "електронних віз" до Кіпру
06.09.2012 | 15:13
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Посольство Республіки Кіпр в Україні розпочало видачу нашим громадянам «електронних віз». З метою оформлення відповідної візи заявники заповнюють розміщену на веб-сайті Посольства Республіки Кіпр в Україні (http://www.mfa.gov.cy/mfa/embassies/embassy_kiev.nsf/page08_uk/page08_ru?OpenDocument) електронну візову анкету та надсилають її до Посольства електронною поштою. Зазначена процедура є безкоштовною та не передбачає надання до Посольства будь-яких додаткових документів або їх копій. Водночас обов’язковою умовою отримання «електронної візи» є наявність у заявника окремого паспортного документа.

У разі прийняття позитивного рішення щодо візового клопотання апліканта Посольство надсилає йому електронного листа – підтвердження про наявність дозволу на в’їзд до Кіпру. Зазначений документ має бути роздрукований та наданий заявником при перетині державного кордону Республіки Кіпр разом з паспортним документом.

При цьому необхідно зазначити, що «електронні візи» дозволяють перетнути кордон Кіпру лише через міжнародні аеропорти Ларнака й Пафос та за умови вильоту безпосередньо з аеропортів України.

 

версія для друку