українська російська англійська
Микола Азаров перевірив асортимент ліків та ціни на них у харківській аптеці
06.09.2012 | 15:10
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

У ході робочої поїздки до Харківської області Прем'єр-міністр Микола Азаров перевірив асортимент ліків та ціни на медичні препарати в одній із аптек.

Нагадаємо, що під час засідання Уряду 5 вересня 2012 року Микола Азаров доручив Міністерству охорони здоров’я перевірити достатність противірусних препаратів та профілактичних засобів в аптеках з метою оперативного зупинення поширення інфекційних захворювань. Глава Уряду наголосив, що Міністерство охорони здоров’я, Міністерство надзвичайних ситуацій, Державне агентство резерву отримали необхідні матеріальні ресурси для боротьби з епідеміями, і повинні бути «у повній готовності». «В усіх поліклініках, лікарнях, освітніх закладах, у бюджетних установах повинні бути достатні запаси профілактичних і лікувальних засобів та матеріалів, щоб оперативно зупинити поширення інфекційних захворювань», - підкреслив Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів.

Спілкуючись з працівниками аптеки, Прем'єр-міністр поцікавився про готовність до сезонних інфекційних захворювань. «Ви знаєте, що зазвичай восени у нас відбуваються сезонні збільшення вірусних захворювань. У вас в аптеці достатній запас ліків? Адже ми з вами не повинні повторити ситуацію 2009 року, коли колишній президент і прем’єр-міністр бігали в аеропорт та зустрічали ліки та медичні препарати», - сказав Микола Азаров.

У відповідь фармацевти запевнили Главу Уряду, що у їхній аптеці є увесь необхідний запас ліків та засобів індивідуального захисту для вчасного попередження та лікування інфекційних захворювань.

версія для друку