українська російська англійська
При Академії ВМС імені П.С. Нахімова започатковано "Школу юнг"
06.09.2012 | 18:48
Прес-служба Міністерства оборони

Урочисте відкриття першого набору до гуртка військово-патріотичного спрямування «Школа юнг», вихованцями якого стали 36 дітей військовослужбовців Севастопольського гарнізону і вихованців міських дитячих будинків №1 і №2, відбулося 5 вересня в клубі Академії Військово-Морських Сил імені П.С. Нахімова.

«Школу юнг» започатковано за ініціативи командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірала Юрія Іл’їна.

Вітаючи юнг, батьків і вихователів майбутніх захисників Вітчизни з цією подією, командувач ВМС ЗС України назвав символічним те, що команда перспективних юнаків і дівчат розпочинає вивчення основ морської справи у рік 20-річчя відродження вітчизняного флоту і 75-річного ювілею провідного навчального закладу.

«У «Школі юнг» ви дізнаєтеся, як створювалися Військово-Морські Сили України, побачите, чим сьогодні живуть наші кораблі, частини і навчальні заклади, які ми маємо перспективи. Адже, готуючи програму вашого навчання, більшість часу ми відвели саме практичним вправам, відвідуванню кораблів і частин», – зазначив віце-адмірал Юрій Іл’їн.

За словами командувача флоту, командири і головні старшини з’єднань і кораблів отримали розпорядження щодо всебічного сприяння «Школі юнг»,  якісного проведення занять.

Віце-адмірал Юрій Іл’їн висловив переконання, що юнаки та дівчата, які зі шкільних років щиро полюблять море і поважатимуть флотську службу, у подальшому зможуть успішно себе реалізувати.

«Вірю, що після завершення навчання кращі з вас зроблять вірний вибір і стануть гідними продовжувачами справи служіння Вітчизні на морі, наслідуючи приклад наших славних ветеранів», зазначив командувач ВМС ЗС України.

 

версія для друку