українська російська англійська
Понад 6,9 млн. відпочиваючих у Кримському регіоні скористались послугами залізничного транспорту
07.09.2012 | 10:12
Прес-служба ДЕРЖАВНої АДМІНІСТРАЦІї ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Перевагу залізничному транспорту надали більше 6,9 млн. людей, які відпочивали у Кримському регіоні. За літній період (червень - серпень) 2012 року у напрямку Кримського регіону залізницю обрали більше 3,5 млн. пасажирів, що на 5,6% більше ніж у 2011 році. У зворотному напрямку (з Криму) залізничним транспортом виїхало 3,4 млн. пасажирів, що на  2,6% більше, ніж у минулому році.

У цьому році до сезону літніх перевезень було підготовлено більше 5 тис. пасажирських вагонів, з них близько 1,8 тис. обладнані системою  кондиціювання. Вагони, які конструктивно не обладнані системою кондиціювання повітря, оснащені системою примусової вентиляції.

«За рахунок раціонального та ефективного використання пасажирських вагонів, залізничникам вдалось меншою кількістю пасажирських вагонів (менше близько на 20% ніж у 2011 році) та перевезти більшу кількість людей», - зауважили у головному пасажирському управлінні Укрзалізниці. – Проблема старіння парку пасажирських вагонів, на жаль, з року в рік стає все більш гострою».

Свої «вузькі місця» має і пасажирський тяговий склад. З метою повного забезпеченням потреб  пасажирів у перевезеннях 178 вантажних локомотивів було переведено на здійснення пасажирських перевезень. Таке рішення було прийнято у зв’язку з старінням парку пасажирських локомотивів та їх зростаючим дефіцитом.

З метою уникнення черг у пунктах продажу на період збільшення пасажиропотоку відкрито 160 додаткових квиткових кас (у тому числі і пересувних) для оформлення проїзних документів у дальньому та приміському сполученні.

версія для друку