українська російська англійська
Д. Саламатін: 2012-й можна назвати роком виходу "з піке" військової авіації і Збройних Сил загалом
07.09.2012 | 10:22
Прес-служа міністерства оборони

Цього року вдалося переломити ситуацію з підготовкою льотчиків, з відновленням техніки. 2012 рік можна по праву назвати роком виходу «з піке» військової авіації зокрема і Збройних Сил загалом. На цьому 6 вересня 2012 року наголосив Міністр оборони України Дмитро Саламатін під час перебування у 299-й бригаді тактичної авіації на Миколаївщині.

Спостерігаючи за діями бомбардувальної, розвідувальної та штурмової авіації Повітряних Сил Збройних Сил України в рамках льотно-методичного збору, глава оборонного відомства відзначив високий професіоналізм пілотів. У цьому контексті він звернув увагу на те, що надзвичайну увагу бойовій підготовці військ, у тому числі авіації, приділяє Президент України – Верховний Головнокомандувач ЗС України Віктор Янукович.

«Результати злагодженої роботи керівництва держави та оборонного відомства може бачити кожний: якщо у минулі роки середній наліт на одного льотчика складав близько 15 годин, то за підсумками 8 місяців цього року – 32 години. Це абсолютний рекорд за всі роки незалежності України, такого не було ніколи», – підкреслив Дмитро Саламатін.

 

версія для друку