українська російська англійська
На Полтавщині колектив обласної філармонії розпочав турне селами області
07.09.2012 | 11:11
Полтавська ОДА

У с. Радивонівка Великобагачанського району відбувся перший концерт колективу Полтавської обласної філармонії “Полтава” в рамках акції “Майстри мистецтв України — трудівникам села”.

«Таку акцію ми проводимо вже третій рік поспіль. Обласна філармонія, яка є комунальною установою Полтавської обласної ради за фінансування та широкої підтримки облради дарує свою творчість трудівникам села. Адже не кожен, особливо той, хто мешкає не у великому місті, має змогу долучитися до мистецтва, сходити на концерт», - розповів голова Полтавської облради Іван Момот.

Не зважаючи на те, що концерт відбувся в будній день, на площі радивонівської школи зібралися не тільки місцеві жителі, а й з навколишніх сіл.

«Люди завжди раді таким подіям. Ми намагаємося організувати для наших трудівників свято, адже хто, як не вони цього заслуговують. Не знаю жодного українця, полтавця, який не любив би співати чи танцювати. Тут зібралися жителі Радивонівки і сусідніх сіл. Для пти найближчих сіл ми організовуємо автобуси», - розповів директор радивонівської агрофірми «Україна», Герой України Іван Балюк.

За словами першого заступника голови облради Володимира Онищенка, третій сезон гастролів філармонії селами Полтавщини різнитиметься високим рівнем організації концертів та ще більшою майстерністю колективу «Полтава».

«Акція охопить усі 25 районів області, а також 3-4 найбільших села у кожному районі. Загалом концерти відбудуться у більш ніж 70 населених пунктах», - повідомив Володимир Онищенко.

Як повідомили учасники колективу «Полтава», цього року репертуар теж змінили. Він поповнився новими піснями.

 

версія для друку