українська російська англійська
Митні відомства України та Сербії взаємодіятимуть у захисті економічних інтересів обох країн
07.09.2012 | 12:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кабінет Міністрів затвердив Угоду між Кабінетом Міністрів та Урядом Республіки Сербія про взаємну допомогу в митних справах.  Відповідну постанову № 821 прийнято на засіданні Уряду 5 вересня 2012 року.

Згідно з положеннями пункту 1 статті 21 Угоди вона набуває чинності у перший день другого  місяця, починаючи з дати, коли Договірні Сторони повідомили одна одну дипломатичними каналами, що всі внутрішньодержавні процедури для набуття нею чинності виконано.

З прийняттям зазначеної постанови будуть виконані внутрішньодержавні процедури, необхідні для набуття чинності Угодою між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Сербія про взаємну допомогу в митних справах.

У подальшому набуття чинності Угодою створить правові підстави для налагодження двостороннього співробітництва у митній сфері між Україною та Республікою Сербія, надання митними відомствами країн адміністративної взаємодопомоги та сприятиме вжиттю заходів для припинення протиправних дій, які завдають шкоди економічним інтересам обох країн.

 

версія для друку