українська російська англійська
43 нові автобуси отримали школи Черкаської області
07.09.2012 | 12:40
ЧЕРКАСЬКА ОДА

Вперше за роки незалежності України одночасно 43 нові автобуси сьогодні було передано сільським школам Черкащини, у рамках виконання Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус».

Уряд Віктора Януковича затвердив Державну цільову соціальну програму «Шкільний автобус» ще 2003 року. Упродовж 9 років її дії, в область було поставлено 77 автобусів. 2010 р., за дорученням Президента України Віктора Януковича, реалізацію програми було відновлено.

За словами голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Тулуба, відтепер на Черкащині всі 8 тисяч дітей та 2 тисячі педагогів, які того потребують, стовідсотково безкоштовно підвозяться до шкіл, хоча не всі – спеціалізованим автотранспортом: «За два останні роки на умовах співфінансування ми придбали для шкіл області 44 автобуси, плюс сьогодні передали ще 43. Безумовно, це шлях у майбутнє, адже те, що ми сьогодні закладаємо в освіту і наших дітей – ми закладаємо в розвиток Черкащини і всієї України!».

 

Довідково: Городищенський район Черкаської області отримав 2 автобуси, 5 автобусів –  Драбівський, 2 –Жашківський, 1 – Звенигородський,4 – Золотоніський, 2 – Кам’янський, 1 – Канівський, 1 –Катеринопільський, 3 –Корсунь–Шевченківський, 4 – Лисянський, 1 – Маньківський, 3 –Монастирищенський, 3 – Смілянський, 2 –Тальнівський, 2 – Уманський, 1 – Христинівський, 3 – Черкаський, 1 – Чигиринський, 2 – Чорнобаївський.

 

версія для друку