українська російська англійська
Держсільгоспінспекція спільно з Аграрним фондом контролюють якість збереження зерна
07.09.2012 | 17:29
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

В рамках Міжнародної агоропромислової виставки «Агро-2012» Державна інспекція сільського господарства України провела три семінари на теми: «Правове врегулювання проведення моніторингу кількісно-якісного зберігання зерна та продуктів його переробки державного інтервенційного фонду», «Апробація насаджень багаторічних культур як складова отримання чистосортного садивного матеріалу для створення інтенсивних багаторічних насаджень», «Сортова сертифікація за схемами ОЕСР» та «Державний нагляд за експлуатацією та технічним станом тракторів, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних та інших машин і механізмів: стан та перспективи».

Зокрема, один із семінарів, Держсільгоспінспекція України провела спільно з Аграрним фондом. На семінарі, де були присутні представники регіональних відділень Аграрного фонду та територіальних органів Держсільгоспінспекції, йшлося про взаємодію двох структур, під час моніторингу кількісно-якісного стану зберігання зерна та продуктів його переробки державного інтервенційного фонду. Також учасники заходу обговорили питання правового врегулювання та формування нормативної бази, а також взаємодію із зерновими складами та порядок відпуску зерна.

Крім того, йшлося й про апробацію насаджень багаторічних культур, було обговорено основні фактори, які впливають на продуктивність насаджень. Також, спеціалісти акцентували увагу на сортовій сертифікації насіння зернових культур, обговорювали сортову сертифікацію насіння кукурудзи та сорго за схемами Організації економічного співробітництва та розвитку.

 

 

 

версія для друку