українська російська англійська
МЗС сприятиме виходу держпідприємств на нові ринки збуту
08.09.2012 | 10:50
Прес-служба Міністерства закордонних справ

У рамках робочої поїздки до Дніпропетровської області Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко відвідав Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова («Південмаш») та Державне конструкторське бюро «Південне».

Глава МЗС ознайомився з науковим потенціалом та виробничими потужностями цих всесвітньо відомих державних підприємств, які відіграють стратегічну роль у розвитку економіки України.

«Ракетна галузь – одна з найважливіших високотехнологічних галузей України, яка сьогодні конкурентноспроможна в світі, тому держава буде максимально сприяти виходу продукції української ракетної індустрії на нові ринки збуту», - заявив Костянтин Грищенко під час зустрічі з керівництвом ДКБ «Південне».

Міністр обговорив актуальні питання міжнародної співпраці ДКБ „Південне», зокрема, стан реалізації космічних проектів «Циклон-4-Алкантара», «Морський старт» та інші.

Зустрічаючись з керівництвом ВО «Південмаш», Костянтин Грищенко передав пропозицію турецького інвестора щодо спільного виробництва тракторів в Україні. Цей крок продемонстрував, зокрема, практичний вимір діяльності МЗС України в напрямку сприяння розвитку торговельно-економічної та інвестиційної співпраці нашої держави з іноземними партнерами.

 «МЗС робитиме все для того, щоб допомогти державним стратегічним підприємствам у виході на нові ринки збуту та пошуку іноземних партнерів. Успішна діяльність на цьому напрямку прямо пов’язана із збільшенням кількості робочих місць та покращенням економічної ситуації в Україні загалом», - підкреслив Костянтин Грищенко.

 

 

версія для друку