українська російська англійська
У Києві відбувається регіональний семінар для керівників регуляторів ринків цінних паперів
10.09.2012 | 10:33
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) відкрила семінар, який  проходить з 9 по 14 вересня у місті Києві та орієнтований на топ-менеджмент регуляторів фондових ринків зі Східної та Центральної Європи. Подія організована спільно з Toronto Center, за підтримки місії USAID в Україні. У заході беруть участь керівники регуляторів ринку цінних паперів з 13 країн світу.

«Я радий констатувати, що вперше, і не тільки в Україні, а й на європейському ринку, стартував такий масштабний семінар для керівників регуляторів ринків цінних паперів. Ми не тільки даємо можливість навчання авторитетними спікерами-експертами IOSCO, а й відкриваємо майданчик для обміну корисною  інформацією та досвідом. Я впевнений, що подія буде дійсно корисною, ефективною та результативною, і по закінченні семінару ми отримаємо позитивну оцінку з боку учасників», - зазначив Дмитро Тевелєв,  Голова НКЦПФР.

Програма семінару розкриває великий спектр тем, таких як корпоративне управління, комунікації з акціонерами, правопорушення на ринку цінних паперів, а також правозастосування на фондовому ринку та ін. Підкреслимо, програма розроблялась з урахуванням вимог саме Східно- та Центрально-Європейського регіону і передбачає кілька продуктивних форматів навчаннялекції, інтерактивне спілкування, case study та ін.

«Маємо надію, що цей регіональний семінар для керівників регуляторів ринків цінних паперів підвищить статус України та українського ринку цінних паперів, адже наша країна вперше стала організатором та приймаючою стороною такої значущої міжнародної події», - додав  Голова Комісії.

версія для друку