українська російська англійська
На кордоні України та Польщі відбулися "Європейські дні добросусідства-2012"
10.09.2012 | 10:26
Львівська ОДА

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк урочисто відкрив «Європейські дні добросусідства – 2012», які відбулися на кордоні України і Польщі на місці майбутнього пункту перетину кордону “Нижанковичі-Мальховіце”.

У своєму вітальному слові Михайло Костюк привітав українську та польську громади із новим етапом у співпраці двох країн та розвитку їх сусідських відносин.

“Європейські дні добросусідства є яскравим свідченням того, наскільки близькими є наші народи, наша культура, наші традиції. У цей день кордон нас не розділяє, у цей день кордон об’єднує нас. Сьогодні зникають бар’єри  та труднощі для активізації особистих контактів між мешканцями наших прикордонних регіонів, створюються умови для розвитку взаємної довіри та порозуміння. Цей захід переконливо доводить наскільки успішно співпрацюють регіональні органи державної влади, органи місцевого самоврядування та громадські організації прикордонних регіонів наших сусідніх країн”, - наголосив голова Львівської ОДА.

Михайло Костюк також висловив упевненість, що Європейські дні добросусідства і надалі залишатимуться важливою складовою українсько-польського міжрегіонального співробітництва та сприятимуть розвитку взаєморозуміння, злагоди, спільних цінностей та тісної співпраці між двома народами.

 

версія для друку