українська російська англійська
Держінвестпроект у Харкові реалізовуватиме національні проекти
10.09.2012 | 12:43
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

У рамках IV Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» 7 вересня між Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами та Харківською міською радою підписано Меморандум про співробітництво, а з облдержадміністрацією та облрадою – Угоду про співробітництво.

Задекларовані у документах наміри покликані сприяти прискоренню реалізації Національних проектів, активізації інвестиційної діяльності у  Харкові та залученню інвестицій в економічний розвиток міста.

Пріоритетними напрямками співпраці вважається створення інвестиційної інфраструктури, впровадження проектного підходу до реалізації стратегії розвитку територій, запровадження принципу «єдиного вікна» під час підготовки та реалізації інвестиційних проектів на території Харківської області, формування баз даних інвестиційних проектів, інвестиційного паспорта та інвестиційної карти Харківської області, іміджевих продуктів, презентаційних матеріалів та «бренду регіону», організація та проведення спільних заходів.

версія для друку