українська російська англійська
КМДА: До кінця року парк столичної швидкої медичної допомоги буде оновлено на 85%
10.09.2012 | 15:50
Київська МДА

Тепер мешканців Троєщини обслуговуватиме сучасна машина швидкої. Голова Київської МДА Олександр Попов вручив ключі від 17 автомобілів бригадам підстанції швидкої медичної допомоги №15, що у Деснянському районі.

«Важливо, що сьогодні ми оновлюємо парк екстреної медичної допомоги на найсучаснішому рівні, послуговуючись європейськими стандартами охорони здоров’я. Цього року ми замінюємо 85% автомобілів, ще 15% – у планах наступного року. Поряд з цим, ми в шість разів збільшили фінансування на ліки», – наголосив Олександр Попов.

17 сучасних карет швидкої – це уже друга партія автомобілів екстреної допомоги, яку Київ отримує за урядовою програмою. Перші 25 карет швидкої та 2 реанімобілі (придбані за кошти міського бюджету) курсують вулицями міста ще з липня. Загалом же до кінця року столиця отримає 65 одиниць сучасної техніки, а отже зможе оновити автопарк швидкої допомоги на 85 відсотків.

«Із серпня цього року на лінію виведено 27 нових машин швидкої медичної допомоги, нині їхня кількість збільшилась ще на 17 і ця чисельність зростатиме і надалі. Особливо актуально це у густонаселених районах міста, таких як Деснянський район. Він активно розвивається, з’являються нові житлові квартали, збільшується кількість населення. Відповідно треба враховувати і той факт, що швидка допомога тут має стати сучаснішою та мобільнішою. Розуміючи це, на 2012 рік ми на 38% збільшили видатки на утримання станцій швидкої медичної допомоги  порівняно з попереднім роком», – наголосила секретар Київради Галина Герега.

версія для друку