українська російська англійська
Сергій Тігіпко: З вересня страхові виплати шахтарям-інвалідам буде збільшено
10.09.2012 | 17:42
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

На виконання  соціальних ініціатив Президента України Уряд  прийняв сьогодні протокольне рішення, згідно з яким Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України рекомендовано  з вересня 2012 року додатково здійснити перерахування щомісячних страхових виплат шахтарям-інвалідам, іншим потерпілим на виробництві та членам їх сімей, яким ці виплати призначено до 1 березня 2007 року.

Віце-прем’єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко наголосив, що за результатами такого осучаснення близько 245 тис. потерпілих на виробництві та члени їх сімей з вересня 2012 року будуть  отримувати збільшені у середньому на 215 гривень щомісячні страхові виплати.

«Уряд послідовно проводить політику підвищення рівня соціального захисту найуразливіших категорій населення. Люди, які втратили здоров’я на виробництві, будуть і надалі відчувати дієву підтримку держави», - зазначив, коментуючи урядове рішення, Сергій Тігіпко.

Нагадаємо, що на виконання нових соціальних ініціатив Президента України перший етап осучаснення відбувся в березні 2012 року.

 

версія для друку