українська російська англійська
У Львові відкрито Міжнародний форум "Ліс в зеленій економіці"
11.09.2012 | 11:36
Львівська ОДА

Ліси відіграють одну з ключових ролей у розвитку "Зеленої економіки" не тільки як важливий природний чинник забезпечення сприятливих умов для життєдіяльності суспільства, але як і сировинна база для розвитку багатьох галузей економіки. Львівщина  - її культура, спосіб життя, виробництво – безпосередньо пов’язані із лісовим господарством, на яке львів’яни покладають великі надії. Такими словами звернувся до учасників Міжнародного форуму “Ліс в зеленій економіці” голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк.

За словами голови облдержадміністрації, розвиток сталого лісового господарства є одним із завдань органів влади Львівщини, адже ліс для гірського краю є не тільки джерелом деревини, але має і важливе соціально-економічне значення.

Михайло Костюк також акцентував увагу присутніх на проблемі, яка є сьогодні в Українських Карпатах, і яка має місце і у наших сусідів Карпатського регіону - це проблема всихання наших похідних ялинників.

За його словами, для карпатського регіону важлива побудова сучасної ідеології розвитку лісового господарства. «Ми працюємо над тим, щоб Карпатський Єврорегіон розвивався за сучасними технологіями, енергозберігаючими технологіями. Адже розвиток Карпат і їх збереженняце наш обов'язок перед майбутніми поколіннями», - зазначив він.

Михайло Костюк побажав присутнім на Форумі плідної роботи та успішних її результатів.

 

 

версія для друку