українська російська англійська
На Буковині аграрії планують виробити продукції на 4,3 млрд. грн.
11.09.2012 | 11:43
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОДА

Прогнозований обсяг виробництва валової продукції сільського господарства за цей рік становитиме 4,3 млрд. гривень. Про це повідомив начальник головного управління агропромислового розвитку Чернівецької облдержадміністрації Микола Олексюк під час засідання регіонального комітету економічних реформ 11 вересня.

За його словами, в області виробництвом сільськогосподарської продукції займаються 241 сільськогосподарське підприємство, 762 фермерських господарства та понад 176 тис. домогосподарств, з яких більше 80 тисяч ведуть дрібнотоварне сільськогосподарське виробництво на земельних ділянках від 0,5 до 2 гектарів.

Як відзначив Микола Олексюк, за січень-липень цього року всіма категоріями господарств області вироблено валової продукції тваринництва на суму 1472,8 тис.гривень, що на 7,6% більше відповідного періоду минулого року. Індекс виробництва тваринницької продукції в сільгосппідприємствах становить 106,7%, у господарствах населення 99,2%. Головний аграрій краю наголосив, що важлива роль у просуванні виробленої продукції належить інфраструктурі аграрного ринку, зокрема системі заготівлі, зберігання, переробці та реалізації продукції. За його словами, заготівлю сільськогосподарської продукції здійснюють 75 заготівельних пунктів, в тому числі 52 із заготівлі молока, 9 - по забою і переробці м’яса тварин та птиці, 14 - іншої сільськогосподарської продукції.

 

версія для друку