українська російська англійська
Питання розвитку реального сектору економіки обговорюють у Дніпропетровську на Всеукраїнській нараді
11.09.2012 | 16:20
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

11 вересня у Дніпропетровську проходить Всеукраїнська нарада щодо підтримки реального сектору економіки України. На зустрічі Президента України Віктора Януковича, представників Кабінету Міністрів, у тому числі Міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка, з підприємцями та науковцями, обговорюються передумови нарощення внутрішнього виробництва й створення сприятливих умов для господарської діяльності, інвестиційної сфери та кредитування реального сектора економіки.

Окрему увагу на нараді було приділено розвитку сільськогосподарського машинобудування та наголошено на важливості підтримки агропромислового виробництва для розвитку реального сектора економіки. Зокрема, учасники підкреслили, що саме АПК забезпечує значну частку в загальній валовій виробленій продукції в Україні. Ефективній роботі аграрного сектору сприятиме залучення у виробництво сучасних сортів зернових та зернобобових культур, відновлення зрошувальних систем на площі 1,5 млн га.

Під час наради також зазначено, що Уряд вживає заходів для спрощення процедур будівництва зерносховищ та введення їх в експлуатацію, запровадження новітніх технологій зберігання зерна. Спостерігається позитивна тенденція у виробництві основних видів продукції тваринництва.

Зі слів учасників наради, навіть завдяки невеликим інвестиціям, аграрний сектор стає стимулюючим для інших галузей економіки, забезпечує розвиток малого та середнього бізнесу.

 

версія для друку