українська російська англійська
У 2012 році середньомісячна зарплата залізничників зросте на 14,7%
12.09.2012 | 10:04
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

З 1 жовтня відбудеться чергове 5-відсоткове підвищення годинних тарифних ставок та посадових окладів залізничників. До цього 5-відсоткове підвищення відбулося 1 травня цього року.

У середньому за поточний рік зростання годинних тарифних ставок та посадових окладів складе 10,3 %, при цьому середньомісячна заробітна плата у порівнянні з 2011 р. збільшиться на 14,7%.

У 2011 році залізничникам тричі підвищувались годинні тарифні ставки та посадові оклади, внаслідок чого середньомісячна заробітна плата працівників залізниць зросла на 15,4% і за рівнем заробітної плати серед галузей економіки  залізничники посіли 10-те місце.

Підвищення заробітної плати працівників, доведення її до конкурентноспроможного рівня, зниження внаслідок цього плинності кадрів та залучення трудових ресурсів необхідної кваліфікації було і залишається одним із пріоритетних завдань галузі.

Однак ключовим  показником ефективності роботи, як і раніше, залишається продуктивність праці, а тому вирішення соціальних питань, в т.ч. і підвищення зарплати, можливе лише при подальшому зростанні обсягів перевезень, нарощуванні обсягів виробництва, скороченні експлуатаційних витрат та підвищенні інтенсивності праці.

 

 

версія для друку