українська російська англійська
Микола Азаров привітав українських спортсменів з високими досягненнями
12.09.2012 | 11:25
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров привітав українських спортсменів з високими досягненнями та пообіцяв створення з боку Уряду кращих умов для підготовки. Про це він заявив під час засідання Кабінету Міністрів 12 вересня 2012 року.

«Дозвольте мені від імені всього нашого Уряду від усього серця привітати взагалі всіх наших спортсменів, побажати їм ще більш значних досягнень. А умови для цього Уряд створить: з кожним роком розвитку країни все кращі», - сказав Глава Уряду.

Микола Азаров з приємністю відзначив, що Україна переконливо підтвердила статус  країни великих спортивних досягнень: «Недавно ми вітали українських олімпійців, які в командному заліку залишили позаду багато сильних суперників. Тепер тріумфальний внесок у цей статус зробили українські паралімпійці. Наші прекрасні дівчата і мужні хлопці на Паралімпійських іграх в Лондоні зайняли почесне четверте місце».

Він нагадав, що паралімпійці вибороли у чесній та безкомпромісній спортивній боротьбі 32 золотих, 24 срібних та 28 бронзових медалей.

«Це великий успіх», - наголосив Прем’єр-міністр.

 При цьому Микола Азаров повідомив, що Уряд відповідно відзначить заслуги українських спортсменів, і розгляне на засіданні проект постанови щодо преміювання призерів Паралімпіади 2012 року. «Виплати зробимо максимально швидко», - пообіцяв він.

Микола Азаров також привітав національні шахові збірні (чоловічу і жіночу), які зайняли треті місця на Всесвітній шаховій Олімпіаді в Стамбулі. «Це найбільше в історії України досягнення у цьому інтелектуальному спорті», - зазначив він.

 

версія для друку