українська російська англійська
Микола Азаров: Всі дії Уряду на підвищення добробуту громадян буде продовжено у 2013-му
12.09.2012 | 11:48
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

У цілому Державний бюджет на 2013 рік, розроблений Урядом, є логічним закріпленням позитивних результатів майже трирічної кропіткої роботи з відновлення економічного зростання і підвищення добробуту громадян України. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 12 вересня 2012 року

За словами Глави Уряду, головний кошторис країни передбачає продовження  стабільного розвитку пріоритетних галузей економіки. Зокрема, це прискорене будівництво інфраструктурних об’єктів, ескалація житлового і промислового будівництва, будівництва автошляхів і мостів, переорієнтація на внутрішній ринок металургії та машинобудування. Також бюджет стимулюватиме енергетичну ефективність, економію енергоресурсів, перехід зі споживання імпортного газу на власні енергоресурси. Як результат - на такій реальній економічній базі буде підвищуватись якість життя людей.

«Особливо підкреслюю, що державний бюджет на наступний 2013 рік базується на принципі спадкоємності. Уряд продовжить реалізацію тих програм, які діють у 2012 році», - зазначив Микола Азаров. При цьому він додав, що це відноситься і до зміцнення фінансової бази місцевого самоврядування, і міжбюджетних відносин.

«Все, що ми почали робити у 2010, 2011, 2012 роках, буде продовжено у 2013 році, - сказав Микола Азаров. -  В першу чергу це стосується підтримки вітчизняного виробництва і розвитку внутрішнього ринку».

 

версія для друку