українська російська англійська
Равіль Сафіуллін: Кожен другий паралімпієць повернувся з Лондона з медалями
12.09.2012 | 13:11
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

У XIV Паралімпійських іграх в Лондоні брали участь 150 українських спортсменів паралімпійців, 79 з них завоювали медалі, тобто більше ніж кожен другий прибув зі змагань з нагородою. Про це повідомив Голова Державної служби молоді та спорту Равіль Сафіуллін під час брифінгу в Будинку Уряду 12 вересня.

За словами Равіля Сафіулліна, українські паралімпійці тріумфально виступили на Іграх 14-ї Паралімпіади, показавши найкращий результат за часи незалежності України. Вони завоювали  84 медалі, з яких  32 золоті, 24 срібні та 28 бронзових.

«Виступ наших спортсменів справді можна назвати тріумфальним, - сказав Равіль Сафіулін. – Ми зайняли 4 загальнокомандне місце, попереду нас лише Китай, Росія та Великобританія».

Наші спортсмени під час цих паралімпійських ігор встановили 21 рекорд Європи, 8 – світових рекордів та 11 паралімпійських рекордів.

Сьогодні на засідання Уряду винесено проект постанови про підвищення розміру преміальних паралімпійцям за отримані нагороди. Так, винагороду за «золото» буде підвищено з 700 до 800 тисяч гривень, за «срібло» - з 500 до 550 тисяч гривень, за «бронзу» - з 350 до 380 тисяч гривень.

Голова Державної служби молоді та спорту запевнив, що вже найближчим часом спортсмени-паралімпійці отримають винагороду за свої перемоги.

Також він повідомив, що завтра 13 вересня о 14:00 в Державній службі молоді та спорту України відбудеться прес-конференція за підсумками успішного виступу національної паралімпійської збірної команди України на XIV Паралімпіаді в Лондоні. У заході візьмуть участь Президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, герої-паралімпійці – володарі найвищих нагород Паралімпіади-2012 та їхні тренери.

 

версія для друку