українська російська англійська
13 вересня в Будинку Уряду відбудеться селекторна нарада з питань ЖКГ
12.09.2012 | 16:33
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

О 12:00 13-го вересня у Будинку Уряду під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолія Близнюка відбудеться селекторна нарада з керівництвом регіонів, профільних управлінь місцевих держадміністрацій, підприємств галузі та міськими головами обласних центрів та міст обласного значення.

На порядку денному детальне обговорення стану виконання програм «Пільгове кредитування юридичних осіб, у тому числі ОСББ, для проведення реконструкції, капітальних та поточних ремонтів об'єктів житлово-комунального господарства» та «Капітальний ремонт гуртожитків, що передані з державної власності у власність територіальних громад». Крім того, проаналізують підготовку ЖКГ до нового опалювального періоду і роботи взимку, а також проблемні питання створення та діяльності ОСББ.

Місце проведення: вул. Грушевського, 12/2, 6-й під’їзд, зала засідань, 8-й поверх (вхід тільки за паспортами, для журналістів також обов’язкова наявність редакційного бейджа або посвідчення).

Планується підхід до преси.

Акредитація за електронною поштою: press@minregion.gov.ua , також дані можна повідомляти за телефонами: (044) 590-47-92, 590-47-91, 590-47-96 до 18:00 12 вересня. Необхідно зазначити контактні телефони для оперативного зв’язку.

 

версія для друку