українська російська англійська
У Нацдержслужбі підвищують кваліфікацію служб персоналу щодо реформування державної служби
12.09.2012 | 16:24
Прес-служба Національного агентства з питань державної служби

11 вересня в приміщенні Національного агентства України з питань державної служби відбувся міжнародний семінар-тренінг «Модернізація служб персоналу в контексті реалізації нового Закону України «Про державну службу».

Захід організовано Нацдержслужбою України та Школою вищого корпусу державної служби спільно з українсько-данським проектом «Технічна підтримка реформування державного сектору в Україні. Фаза ІІ» (DANIDA).

«Діюча система професійного навчання державних службовців носить інформаційний або академічний характер і меншою мірою характеризується динамічністю та практичною цілеспрямованістю щодо здобуття певних навичок, необхідних для виконання службових обов’язків», – наголосив Голова Національного агентства з питань державної служби В’ячеслав Толкованов у своєму виступі.

За його словами, одним з ключових завдань процесу реформування державної служби стає створення прямої кореляції між службовим просуванням і оплатою праці з рівнем професійної компетентності держслужбовця.

«Установлення такого зв’язку надає кожному державному службовцю можливість підвищити зацікавленість і відповідальність за свій професійний розвиток», – додав він.

У семінарі взяли участь заступники міністрів – керівники апаратів, заступники керівників державних органів, до повноважень яких віднесено вирішення питань державної служби та кадрової роботи, керівники кадрових служб центральних та місцевих органів влади.

У ході семінару було обговорено питання щодо модернізації служб персоналу в контексті реалізації нового Закону України «Про державну службу», профілей компетентності та стратегічного планування на державній службі, а також стратегічного менеджменту і управління людськими ресурсами на державній службі.

Окрім цього, відбулася презентація нормативно-правових актів, пов’язаних із впровадженням нового Закону України «Про державну службу».

Експерти українсько-данського проекту «Технічна підтримка реформування державного сектору в Україні. Фаза ІІ» (DANIDA) поділились своїм досвідом із зазначених питань.

Варто зазначити, що Міжнародний семінар-тренінг «Модернізація служб персоналу в контексті реалізації нового Закону України «Про державну службу» відбувся на виконання пункту 200 Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

 

 

версія для друку