українська російська англійська
На Кіровоградщині будують нові дороги
12.09.2012 | 17:13
Кіровоградська ОДА

Сьогодні під час прес-туру, організованого службою автомобільних доріг у Кіровоградській області, журналісти провідних обласних ЗМІ мали можливість побачити як дорожники проводять будівництво та реконструкцію автомобільних доріг.

Зокрема, на одному зі стратегічних транзитних напрямків області, що прямує зі сходу на захід, вони ознайомилися з ходом будівництва нової дороги в обхід Знам’янки, яка вже найближчим часом розвантажить транспортний потік у місті.

Загальна протяжність зазначеної ділянки становить 6,4 кілометра та завширшки 60 метрів. Більша частина дороги (4,7 кілометра) проходить через лісовий масив, тому перед дорожниками разом з працівниками лісового господарства постало надскладне завдання – у стислі терміни розчистити від дерев та підготувати необхідну площу для спорудження нового дорожнього полотна.

Як повідомив начальник відділу експлуатації, утримання доріг та штучних споруд служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Олексій Донченко, сьогодні на зазначеній ділянці вже проведено вирубку більше 16 тисяч дерев та викорчувано майже 9 тисяч пнів, виконано роботи з влаштування земляного полотна протяжністю 1,7 км, основу якого складає відсів та щебенева суміш завтовшки 38 см.

Ознайомилися журналісти і з ходом робіт з реконструкції ділянки автомобільної дороги Новомиргород – Велика Виска. Передбачається, що після проведення реконструкції збільшиться до 7,7 метрів ширина проїзної частини, а ширина укріпленої смуги становитиме до півметра, що у свою чергу, підвищить рівень безпеки та поліпшить умови руху автомобільного транспорту між найближчими населеними пунктами.

Дорожники обіцяють високу якість дорожнього покриття та гарантують що у найближче десятиліття зведені ними дороги не потребуватимуть ремонту.

Всього ж нинішнього року службою автомобільних доріг в Кіровоградській області заплановано ввести в експлуатацію більше 135 км. доріг на загальну суму 393 млн. грн. На початок вересня вже профінансовано дорожні роботи на суму 128 млн. грн.

Вже завершуються роботи з ремонту автомобільної дороги Ульяновка-Миколаїв протяжністю 43,5 км, продовжуються роботи з реконструкції автодороги Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв протяжністю 37 км, ремонту автодороги Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка в обхід смт. Новоархангельська.

Наступного року планується проведення ремонту автодоріг Знам’янка-Луганськ-Ізварине та Полтава-Олександрія, що дасть можливість суттєво покращити сполучення промислових та транспортних центрів області з Дніпропетровськом та Кременчуком.

 

версія для друку