українська російська англійська
У столиці відбудеться міжнародна виставка "Поліграфія-2012"
12.09.2012 | 17:46
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

18-21 вересня у Національному комплексі «Експоцентр України» відбудеться XVIII Міжнародна спеціалізована виставка «Поліграфія-2012», що презентує досягнення вітчизняної та світової поліграфічної промисловості та є майданчиком для обміну професійним досвідом між вітчизняними і зарубіжними промисловцями галузі.

Організатор виставки - «Експоцентр України» за підтримки Держкомтелерадіо України, Мінекономрозвитку та Української асоціації виробників поліграфічної продукції.

Виставка представить сучасне поліграфічне обладнання і техніку, найкращі технології та витратні матеріали, всі види друку. Традиційно демонструватимуться новинки галузі.

У рамках нинішнього виставкового форуму діятимуть спеціалізовані експозиції «Папір-2012», «ПакУкраїна-2012» та «Етикетка-2012».

Також відбудеться V Поліграфічний інвестиційний форум, постійно діючий Поліграфічний клуб, спеціалізована експозиція цифрових технологій для видавничо-поліграфічного та рекламного бізнесу «DIGIDRUK-2012», виставка художніх голограм «Золота скарбниця України (скіфське золото)», експозиція спеціальних видів друку, тематичні семінари провідних компаній галузі тощо.

 

 

версія для друку