українська російська англійська
В "Артеку" завершився фінал змагань юних інспекторів руху
13.09.2012 | 09:53
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

11 вересня в Міжнародному дитячому центрі «Артек» завершилися змагання серед загонів юних інспекторів руху (ЮІР) й відбувся фінал гри серед шкільних команд КВН-ЮІР.

Змагання ЮІРівців проходили під гаслом «Молоде покоління - за безпеку руху!». Організаторами дійства виступили Управління ДАІ МВС України, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерство соціальної політики України за підтримки Моторного (транспортного) страхового бюро України в рамках системної профілактичної роботи по вихованню законослухняних учасників дорожнього руху.

Упродовж року представники ЮІРівського рухуце близько 100 тисяч школярів) у своїх школах працювали з однолітками над пропагандою Правил дорожнього руху та грали в шкільний КВН ЮІР.

А на початку вересня кращі юні інспектори зібралися в «Артеку», де упродовж тижня змагалися у конкурсах «Велоестафета», «Юний регулювальник», «Знання Правил дорожнього руху», «Медична допомога», «Агітбригада» і «Соціальна реклама». Наприкінці змагань, 10 вересня, відбувся фінал гри юних КВНщиків.

За результатами конкурсів організатори зльоту назвали найсильніші команди ЮІР Україні в 2012 році - з Вінницької, Кіровоградської та Дніпропетровської областей.  Кульмінацією «Артеківського» змагання став фінал шкільних команд КВН-ЮІР-2012. КВН найвищого рівня показали п’ять найталановитіших команд України - школярі з Волинської, Донецької, Івано-франківської, Одеської та Харківської областей. КВНщики дісталися до фіналу в «Артеку» через успіх на міських, обласних та регіональних КВНах, де в улюбленому жанрі молоді розповідали про те, як не можна жартувати з дорогою, і не скупилися на дотепи стосовно тих, хто не поважає ПДР.

Закриваючи фінал, заступник начальника Управління ДАІ МВС України Анатолій Павловський подякував активістам ЮІРівского руху країни, що зібралися в «Артеку», й висловив сподівання, що юні помічники ДАІ стануть у майбутньому зразковими водіями та будуть активно сприяти сприйняттю їх однолітками культури поведінки на дорогах.

версія для друку