українська російська англійська
Олександр Попов передав 200 книг для української бібліотеки у Москві
13.09.2012 | 10:30
КИЇВСЬКА МДА

Дві сотні примірників української класики та пізнавальної літератури українською мовою днями повезуть до столиці Російської Федерації. Доправити добірку у бібліотеку української літератури в Москві голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов попросив представників делегації Уряду міста-побратима, яка нині перебуває з офіційним візитом у Києві. Таке звернення очільник КМДА озвучив під час двостороннього форуму «Москва – Київ: нові горизонти інвестиційного співробітництва», який відбувся сьогодні, 12 вересня, в рамках днів Москви у Києві.

«Користуючись нагодою, прошу представників московської делегації передати нашим співвітчизникам, які нині живуть у російській столиці, вісточку з Батьківщини. Це книги, які ми обрали для української бібліотеки в Москві. Буду вам за це щиро вдячний», – сказав Олександр Попов.

Бібліотека української літератури була створена постановою Уряду Москви на виконання умов угоди про побратимські відносини, підписаної 1992 року між столицями. Нині це єдина україномовна бібліотека у Москві. Ініціаторами її створення ще у 1989 році виступила група українців, які проживали в Москві, здебільшого – студенти та молоді науковці. Після здобуття незалежності України, опікуватися поповненням фондів бібліотеки Міністерство культури доручило столичній публічній бібліотеці ім. Лесі Українки. З того часу Київ мало не щороку передає нові книги бібліотеці української літератури в Москві.

версія для друку