українська російська англійська
Визначено механізм цільового використання коштів на збереження та функціонування національної еталонної бази
13.09.2012 | 11:00
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд ухвалив рішення про внесення змін до Порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2011 р. № 967 і від 28 вересня 2011 р. № 1009. Відповідну постанову, розроблену Мінекономрозвитку, прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 12 вересня 2012 року.

Метою даного документа є визначення механізму цільового та ефективного використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Збереження та функціонування національної еталонної бази, забезпечення функціонування державних служб, прикладні наукові і науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері стандартизації, метрології та еталонної бази, гармонізація національних стандартів з міжнародними та європейськими» за напрямом збереження та функціонування національної еталонної бази і напрямом гармонізація національних стандартів з міжнародними та європейськими.

Прийняття постанови дозволить забезпечити цільове та ефективне використання коштів державного бюджету передбачених для збереження та функціонування національної еталонної бази і гармонізацію національних стандартів з міжнародними та європейськими.

версія для друку