українська російська англійська
Україна сприятиме розвитку круїзного бізнесу на власній території, - Борис Колесніков
13.09.2012 | 10:55
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Україна сприятиме розвитку круїзного бізнесу на власній території. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков під час зустрічі з першим віце-президентом другої за величиною круїзної компанії у світі – американсько-норвезькою Royal Caribbean Cruises – Крегом Майленом під час свого робочого візиту до США.

У рамках зустрічі, яка пройшла в Майамі, обговорено низку питань щодо потенціалу українських портів у сфері круїзної індустрії.

Зокрема, як відзначив Крег Майлен, туристичні аспекти розвитку круїзного бізнесу можливі у трьох портах України – Одеса, Севастополь, Ялта.

«Одеський порт має великі перспективи для прийому круїзних лайнерів, адже він знаходиться у самому центрі міста, а це дуже зручно для туристів», – наголосив віце-президент Royal Caribbean Cruises.

За його словами, у Одеського порту – цілком хороша інфраструктура. Здійснення ж певних поліпшень інфраструктури у Ялті та Севастополі забезпечить заходи до цих українських портів значно більших за розміром круїзних суден, ніж вони обслуговують зараз.

Також Віце-прем’єр-міністр зустрівся з керівництвом американського порту Майамі, який завдяки своєму вигідному географічному розташуванню та розвиненій інфраструктурі впродовж багатьох років зберігає статус «круїзної столиці світу». Через термінали порту щорічно проходить понад 4 мільйони пасажирів.

Порт обслуговує близько 20 операторів круїзних ліній, чиї маршрути охоплюють 250 портів різних регіонів світу (Азія, Карибський регіон, Центральна Америка, Європа, Північна і Південна Америка).

Крім того, в порту Майамі розташовуються штаб-квартири багатьох круїзних компаній.

Модернізація в американському круїзному порту проводиться постійно з використанням найсучасніших технологічних рішень та розробок.  Ефективність розвитку круїзної інфраструктури порту Майамі не викликає сумніві та такий досвід може стати в нагоді і у процесі розвитку туристичного бізнесу в українських портах.

 

версія для друку