українська російська англійська
Київ планує реалізувати низку туристичних проектів у найближчі роки
13.09.2012 | 11:34
Київська МДА

У найближчі роки Київ планує реалізувати низку нових цікавих туристичних проектів. Про це повідомила начальник Головного управління з питань підготовки та проведення Євро-2012 у Києві Тетяна Слишик.

«Сьогодні ми маємо конкретні плани щодо розвитку туристичної інфраструктури Києва на найближчі роки. Зокрема, працюємо над розробкою програми нових фестивалів. Зауважу, що наші зусилля будуть спрямовані як на задоволення потреб киян і урізноманітнення їхнього дозвілля, так і гостей з інших регіонів та із-за кордону. А згідно з відповідними дослідженнями, Київ очікує на збільшення напливу туристів у найближчий період», – розповіла Тетяна Слишик під час прес-конференції, ініційованої Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ.

Її слова підтвердив керівник Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Матіас Брандт, озвучивши результати соціологічного опитування туристів, які відвідали Україну під час Євро-2012.

Так, кожен третій гість має намір відвідати Україну знову. 31% з них – уже у 2014 році. 93% опитуваних зазначили, що реальна організація чемпіонату в країні набагато перевершила їхні очікування. При цьому більшість респондентів відзначили недостатню поінформованість про приймаючі міста напередодні свого візиту. Саме тому українські міста та Київ робитимуть акцент на розвитку туристичної інфраструктури протягом майбутніх років.

«Уже наступного року Київ прийматиме чемпіонат світу з художньої гімнастики, і вже зараз організатори турніру звертаються до столичних служб з проханням поділитися досвідом проведення Євро-2012. А у 2015 році до Києва приїдуть баскетбольні вболівальники – разом із Харковом, Львовом і Одесою столиця зустрічатиме чемпіонат Європи з баскетболу. Тому у нас є стимул розвивати туристичну інфраструктуру столиці», – підкреслила Тетяна Слишик.

версія для друку