українська російська англійська
Микола Азаров готовий особисто взяти участь у закладенні першої свердловини на Олеському родовищі
13.09.2012 | 13:38
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров готовий узяти участь у закладенні першої свердловини з видобутку природного газу на Олеському родовищі, який здійснюватиме компанія Chevron. Про це Глава Уряду заявив у четвер на зустрічі з представниками компанії.

«Ми вітаємо участь компанії Chevron у розвідці та подальшій експлуатації наших родовищ. Ми зараз очікуємо від вас енергійних кроків у реалізації цього проекту, і я готовий особисто взяти участь у закладенні першої свердловини», - сказав Микола Азаров.

Водночас він наголосив, що розробка та початок видобутку вуглеводнів мають відбуватися максимально безпечно, з мінімальними наслідками для довкілля.

У свою чергу Дерек Магнесс, генеральний менеджер компанії Chevron Onshore Europe, привітав Прем’єр-міністра з прозорим, абсолютно справедливим проведенням тендерів і зазначив, що компанія також велику увагу приділяє гарантуванню безпеки при видобутку вуглеводнів. «Я хочу привітати Уряд з тим, що успішно пройшли останні три тендери. Вони були надзвичайно відкритими і прозорими і вказують на те, що в Україні створено дійсно сприятливий інвестиційний клімат. Chevron готовий надзвичайно швидко перейти до видобутку першого газу. Ми працюватимемо швидко і безпечно у партнерстві з Урядом», – сказав Дерек  Магнесс.

Прем’єр-міністр України запевнив, що всі легальні процедури для реалізації цього проекту будуть здійснені у стислі терміни.

Нагадаємо, компанія Chevron була визнана переможцем тендеру на укладання угоди про розподіл продукції на Олеській площі (Львівська та Івано-Франківська області). Прогнозні ресурси площі оцінюються у 3 трильйони кубічних метрів газу. На етапі геологічного вивчення планується залучити 1,3 млрд. грн. інвестицій і 25 млрд. грн. на етапі промислової розробки.

 

 

версія для друку