українська російська англійська
Микола Азаров: Українські фахівці вивчатимуть у США безпечні технології видобутку газу компанії Chevron
13.09.2012 | 14:34
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна направить до США групу фахівців для ознайомлення з технологіями безпечного видобутку газу, які застосовує компанія Chevron на діючих родовищах. Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров на зустрічі з представниками компанії.

«Ми хочемо відправити у США групу наших фахівців, які зможуть вивчити всі ризики на родовищах, що вже експлуатуються»,– сказав Глава Уряду та попросив керівництво компанії посприяти у цьому.

За словами Миколи Азарова, ці фахівці представлять Уряду докладний звіт, який буде публічним.

У свою чергу генеральний менеджер Chevron Onshore Europe Дерек Магнесс пообіцяв допомогу з боку компанії в організації такого візиту та запевнив, що українським експертам буде надана вся необхідна інформація.

«Компанія Chevron завжди проводить видобуток вуглеводнів так, щоб це було абсолютно безпечно, та використовує технології, що дозволяють працювати безаварійно та абсолютно безпечно для довкілля», – наголосив він.

Дерек Магнесс також зазначив, що Chevron у жовтні на території Польщі закладе нову свердловину, і запросив українських експертів бути присутніми при цьому та ознайомитися з технологіями видобутку.

«Ми з нетерпінням очікуємо, коли розпочнемо практичні  роботи і видобуток газу на Олеському родовищі», - додав представник компанії Chevron.

Нагадаємо, компанія Chevron була визнана переможцем тендеру на укладання угоди про розподіл прибутків на Олеській площі (Львівська та Івано-Франківська області). Прогнозні ресурси площі оцінюються у 3 трильйони кубічних метрів газу. На етапі геологічного вивчення планується залучити 1,3 млрд. грн. інвестицій і 25 млрд. грн. на етапі промислової розробки.

версія для друку