українська російська англійська
На Черкащині оздоровлено понад 67 тисяч дітей
13.09.2012 | 14:40
ЧЕРКАСЬКА ОДА

Упродовж літнього оздоровчого періоду держсанепідслужбою Черкаської області здійснювався нагляд за роботою 999 закладів оздоровлення і відпочинку, в тому числі: 4 дитячими санаторіями, 15 позаміськими закладами оздоровлення, 705 закладами з денним перебуванням, 271 таборами праці й відпочинку з денним перебуванням, 4 наметовими містечками.

Охоплено оздоровленням та відпочинком понад 67 тис. дітей.

У підготовчий період керівниками закладів проведені будівельні роботи, поточні ремонти приміщень, інженерних мереж водопостачання, водовідведення, інші роботи з виконання пропозицій держсанепідслужби.

Особлива увага фахівців санепідслужби була приділена організації повноцінного, безпечного харчування дітей.

З метою оцінки безпечності умов перебування дітей, лабораторіями санепідзакладів області досліджено понад 2 тис. проб харчових продуктів, готових страв, питної води. У цілому впродовж оздоровчого періоду фахівцями санепідслужби було проведено 1861 санітарно-епідеміологічне обстеження закладів оздоровлення і відпочинку.

Слід зазначити, спалахів інфекційних хвороб і харчових отруєнь у закладах оздоровлення і відпочинку впродовж оздоровчого сезону не реєструвалось.

 

версія для друку