українська російська англійська
На Київщині відкрито амбулаторію загальної практики сімейної медицини
13.09.2012 | 14:54
КИЇВСЬКА ОДА

На Київщині у с. Хотів Києво-Святошинського району відкрито амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини розрахована на 20 місць денного стаціонару, проте тут створені усі умови для перебування пацієнтів вночі за необхідності. На території амбулаторії також звели житло для молодих спеціалістів та сімейних лікарів. Близьке розташування осель медичних працівників до амбулаторії дозволяє 24 години на добу реагувати на потреби населення.

 «Це проект нової амбулаторії сімейної медицини на Київщині, який втілений за рекомендаціями Президента України. На його реалізацію витрачено більше 20 мільйонів гривень. Сьогодні тут створені усі необхідні умови для профілактики і першої допомоги жителям Хотова та ближніх сіл», - наголосив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк під час відкриття закладу.

У медичному закладі працює стоматологічний та рентген кабінети з новим обладнанням. Амбулаторія обслуговує жителів Хотова та ближніх населених пунктів. Хоча, як кажуть самі лікарі, не відмовляють у допомозі нікому.

Водночас, спілкуючись з медичними працівниками, губернатор відповів на усі запитання громади. Анатолій Присяжнюк запевнив медиків у тому, що медична реформа не передбачає скорочень спеціалістів. «Я авторитетно заявляю, що жодний лікар не втратить роботу. Медична реформа передбачує оптимізацію роботи закладів охорони здоров'я, а не скорочення кількості медичного персоналу. І відкриття нової амбулаторії - яскравий цьому доказ», - зазначив голова Київської ОДА.

 

 

версія для друку