українська російська англійська
З початку року в Україні пройшло 35 тисяч виїзних ярмарків, - М. Присяжнюк
13.09.2012 | 15:07
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

В Україні з початку 2012 року Міністерство аграрної політики та продовольства допомогло організувати та провести  35 тисяч ярмарків. У цілому на них  реалізували сільськогосподарської продукції та продуктів харчування на суму  2,6 мільярда гривень. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«З початку 2012 року в Україні було проведено 35 тисяч виїзних ярмарків, де виробники сільськогосподарської продукції та продуктів харчування продали товарів на загальну суму 2,6 мільярди гривень. Такі ярмарки є традиційними для нашої країни, але зараз їх актуальність зростає, адже український споживач бажає уникати посередників та купувати продукцію у виробника за реальну ціну», -  повідомив Микола Присяжнюк.

Міністр підкреслив, що впродовж серпня у різних регіонах України було  проведено 5 тисяч продовольчих ярмарків, на яких реалізували 52 тисячі тонн продукції на суму 470 мільйонів гривен. Також він наголосив, що наразі Міністерство аграрної політики та продовольства постійно підтримує проведення виїзних ярмарок та обговорює це питання щотижня на відповідних нарадах.

«Саме зараз, у вересні та жовтні, коли споживачі заготовляють на зимовий період сільськогосподарську продукцію, попит на неї зростає. Тому  завдяки виїзним ярмаркам та мережі оптових ринків вдається стабілізувати ціни, уникаючи націнок посередників», - додав Микола Присяжнюк.

Також він наголосив, що Міністерство аграрної політики та продовольства постійно здійснює моніторинг роздрібних цін на 681 продуктовому ринку України. Таким чином вдається визначити, скільки населення витрачає на основні категорії продуктів харчування, а сукупна вартість обстеження допомагає вловити найменші тенденції та коливання й вчасно відреагувати.

 

версія для друку