українська російська англійська
На Херсонщині до загального фонду обласного бюджету мобілізовано податків і зборів на 104,7%
13.09.2012 | 17:35
Херсонська ОДА

За січень – серпень 2012 року до загального фонду обласного бюджету мобілізовано 177,4  млн. грн. податків і зборів, що становить 104,7 відсотка до затвердженого плану. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження бюджету збільшилися на 22,4 млн. грн., або на 14,5 відсотка.

Податку на доходи фізичних осіб, питома вага якого в структурі доходів обласного бюджету за січень – серпень 2012 року склала                   83,7 відсотка, отримано в сумі 148,6 млн. грн., що на 17,8 млн. грн., або на  13,6 відсотка більше проти надходжень за аналогічний період минулого року.

До спеціального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів та власних надходжень бюджетних установ) мобілізовано              12,9 млн. грн.

Станом на 01 вересня 2012 року обласний бюджет отримав з державного бюджету дотацію вирівнювання у сумі 348,4 млн. грн.

Крім того, у січні – серпні поточного року в повному обсязі, відповідно до помісячного розпису державного бюджету, надійшло додаткових дотацій на:

- вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів –  2,8 млн. грн.;

- підвищення рівня матеріального забезпечення інвалідів І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 1,1 млн. грн.

Також в повному обсязі, відповідно до помісячного розпису державного бюджету, надійшло субвенцій на:

- придбання медичного обладнання (мамографічного, рентгенологічного та апаратів ультразвукової діагностики) вітчизняного виробництва – 2,3 млн. грн.;

- придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров'я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії – 1,5 млн. грн.;

- будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах – 9,1 млн. грн.

Фінансування видатків з обласного бюджету проводилося, виходячи з помісячного розпису обласного бюджету на 2012 рік та в основному було спрямоване на забезпечення захищених статей витрат.

Так, головних розпорядників коштів обласного бюджету, відповідно до зареєстрованих зобов’язань, профінансовано по видатках на заробітну плату з нарахуваннями, проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії, послуги зв’язку, виплату стипендій студентам вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів професійно-технічних училищ, виплату допомоги тощо.

Заборгованість по заробітній платі працюючим в обласних бюджетних установах та закладах відсутня. Рівень розрахунків бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів обласного бюджету, за енергоносії та інші комунальні послуги, за січень – серпень поточного року склав 100 відсотків.

 

 

версія для друку