українська російська англійська
Укрзалізницею передбачено освоїти 14 млрд. грн. капітальних інвестицій
14.09.2012 | 12:12
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Відповідно до зведеного фінансового плану залізниць України на 2012 рік передбачено освоєння капітальних інвестицій на суму 14 млрд. грн.

Пріоритетним напрямком інвестиційної діяльності є оновлення залізничного  рухомого  складу (придбання нового,  модернізація наявного парку) на загальну суму 6 млрд. грн. (42,8%  від загального обсягу капітальних інвестицій).

Фінансовим планом Укрзалізниці на 2012 рік передбачено освоєння капітальних інвестицій за рахунок кредитних коштів на суму 8,4 млрд. грн. на впровадження  швидкісного руху на дільниці Гребінка-Полтава-Красноград-Харків-Лозова,  будівництво Бескидського тунелю, розширення металевих мостів по ст. Севастополь, будівництво двоколійних  вставок на напрямку Гребінка-Полтава, будівництво міжрегіонального центру технічного обслуговування міжрегіональних поїздів (комплекс ТПС ст. Дарниця), реконструкція ремонтно-екіпірувального депо Харківської дільниці для технічного обслуговування регіональних поїздів, на модернізацію колії та рухомого складу, інше.

За рахунок коштів державного бюджету та місцевого бюджету міста Києва передбачається закінчення будівництва залізнично-автомобільного переходу через річку Дніпро у Києві на суму 398 млн. грн.  та  придбання 2 одиниць міжрегіональних поїздів вітчизняного виробництва ПАТ „Крюківський вагонобудівний завод” на суму 400 млн. грн.

 

 

версія для друку